Klasikler ANKAmall’da Görücüye çıktı…

ANKAmall AVM, bu kez klasik otomobil sergisi ile Başkentlilere görsel şölen yaşatıyor. Sadece klasik tutkunlarının değil, 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken klasik otomobiller 2-12 Temmuz tarihleri arasında ANKAmall’da görülebilecek.

Ankara Klasik Otomobilciler Derneği (AKOK) tarafından sergilenen farklı renk ve modelden oluşan otomobiller görenleri geçmişe götürmeye hazırlanırken o dönemlerin ruhunu da günümüze taşıyor.

AKOK Başkanı A. Nevzat Yurtsever, dünyada en çok izleyiciye sahip olan futboldan sonra otomobil spor ve etkinliklerinin geldiğini söyleyerek şu açıklamayı yaptı:“Akok ailesi olarak ortak hobimiz klasik otomobiller olmakla beraber, babalarımızdan dedelerimizden yadigar olan otomobillerimiz sosyal bilinçlenmeye katlı sağlamak, milli ve manevi değerlerimizi korumak, halkımızın duyarlılığını arttırmak için bir araçtır. Klasik otomobiller bir selama vesiledir, selam ile başlayan sohbete ve halkımızın kaynaşmasına vasıtadır. Yenilenen yapısıyla birlikte önemli aktivitelere ev sahipliği yapan ANKAmall’a bizlere bu imkanı tanıdığı için AKOK ailem adına çok teşekkür ederim.”

PAYLAŞ
Önceki Haber“İntikam” Vizyonda…
Sonraki HaberEN UZUN VİDEOYU TÜRKLER İZLİYOR
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.