İSTANBUL’UN SAHAFLARI ANKARA KİTAP FUARINDA

Ankara Kitap Fuarı, 20 Şubat – 1 Mart 2015 tarihlerinde ATO Congresium’da yapılacak.Kitap kurtlarını bir araya getirmesi planlanan fuarın bu yılki katılımcıları arasında şüphesiz en dikkat çekenlerinden biri de sahaflar.

 

İstanbul’dan 22, Ankara’dan 7 ve Kocaeli’nden bir olmak üzere toplam 30 sahaf, fuarda kendilerine ayrılan sokakta eski kitap ve objelerini sergileyecek. Tırlarla 17 Şubat’ta yola çıkacak sahaflar, 20 Şubat’taki açılışta yerlerini alacak. Sadece eski kitaplar değil, eski evraklardan tapu senetlerine, fermanlara kadar pek çok eski obje de sahafların sergilerinde yer alacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberNO4 RESTORAN’DA LİLA BEBEK İÇİN BABY SHOWER
Sonraki HaberSephora’dan Aşk Dolu Haber…
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.