NO4 RESTORAN’DA LİLA BEBEK İÇİN BABY SHOWER

İş ve cemiyet dünyasının sevilen isimlerinden Gül Erdoğan önümüzdeki ay doğacak bebeği Lila’nın dünyaya gelişini dostlarıyla birlikte kutladı.
No4 Restoranda’ki Baby Shower davetinde Gül-Kemal Erdoğan çifti ev sahipliği yaptı. Davete katılanlar arasında Betul Akman, Aytul Demirok,Ayla Abay, Buket Aytan,Ceren Çetinel, Meltem Hamurkaroğlu,Duygu Şahin, Gül Erçetingöz,Gülten Karaca, Handan Banu Öztürk, Lerzan Barutoğlu Mete, Mavis Ersu, Lale Erkman,Burçak Desombre,Ferin Batman, Mehtap Özdoğan,Gülin Dokmeci,Merve Kalemci, Seden Deniz, Nihan Tangil, Zeynep Akman ve İpek- Can Hatipoğlu dikkat çeken isimlerdendi.
Gül Hanım’ın dostları, anne adayı ile fotoğraf çektirerek sosyal medya hesaplarında paylaştı. No4 Restoran da bu gün için özel olarak hazırlandı. Lila bebeğin isminden esinlenerek hazırlanan süslemelerde lila renkler hakimdi. Şef Pınar İshakoğlu tarafından hazırlanan lila renkli cupcake’ler ise özellikle çocukların beğenisini topladı.
Erdoğan Ailesi ve dostları Lila bebek için düzenlenen Baby Shower kutlamasında konuklarıyla birlikte keyifli bir hafta sonu geçirdi.