Wyndham Ankara çok özel bir gece ile açıldı

wyndham ankara

Ankara Söğütözü’nde hizmet veren Ramada Plaza baştan aşağı yenilenerek müşterilerine grubun en üst markası olan Wyndham Ankara olarak hizmet vermeye başladı. Uzun zamandır devam eden renovasyon işlemleri bittikten sonra ise 16 Ekim 2014 gecesi çok şık bir davet ile Otelin açılışı yapıldı.

Açılışta ev sahipliğini Gül-Kemal Erdoğan çifti ve Wyndham Ankara Genel Müdürü Barış Tekin üstlendi. Ev sahipleri konuklarını otelin lobisinde karşıladı.
Wyndham Grup Avrupa Operasyon Müdürü Edwin Broers ve Wyndham Grup Doğu Avrupa Bölge Müdürü Christian Michel de gecede yer aldı.

Wyndham Ankara’nın açılış gecesine iş ve sosyal yaşamın önde gelen isimleri katıldı. Davetliler kıyafetlerinde Wyndham Ankara’nın rengi olan mavi aksesuarlar kullandı.

Gece, No4 Restaurant&Bar Lounge’daki resepsiyon ile başladı. Resepsiyonda Dj Emre Eser müzikleriyle şık bir ambians yarattı.

Resepsiyonun ardından konuklar Birecik Balo Salonu’ndaki kokteyle geçti. Birecik Balo Salonu da otelin tüm diğer alanlarında olduğu gibi yeni görüntüsüyle konuklarını karşıladı. Kokteyl’de Ayhan Tekin caz orkestrası katılımcıların beğenisini topladı. Kokteyl alanındaki fotoğraf kabinlerinde konukları gecenin rengi olan mavi aksesuarlarla eğlenceli fotoğraflar çektirdi.

Kokteylin ardından davetliler balo salonundaki partiye geçti. DJ Can Hatipoğlu ve Party Birds müzik grubunun performansı katılımcıların beğenisini toplarken. Parti Video Mapping şovlarla devam etti.

Wyndham Ankara halihazırdaki binasında partileri ve özel etkinlikleriyle zaten öne çıkan bir marka olmuştu. Açılış gecesi, organizasyonu ve partisiyle Ankara’da hem konaklama’da hem de yeme-içme-eğlence sektöründe çok daha iddialı olacağını gösterdi. Wyndham Ankara’nın tepe yönetiminden tüm çalışanlarına yayılmış bir vizyona sahip olduğu aşikar. Başarıyla gerçekleştirdikleri işlerde bunun ispatı.