TÜRK YAPI SEKTÖRÜ “YAPI FUARI – TURKEYBUILD ANKARA” DA BIR ARAYA GELIYOR

Bölgesinin en büyük fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 23 – 26 Ekim tarihlerinde Congresium – ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda 27. kez sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

YEM Fuarcılık tarafından Türk yapı sektörünün en köklü ve en görkemli organizasyonlarından olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara Ekim ayında 27. kez ziyaretçileri ile buluşacak. Yapı sektörü profesyonellerine sağladığı faydayı düzenli olarak arttırdığını, yıldan yıla gerçekleştirdiği büyüme ile ispat etmiş olan Yapı Fuarı– Turkeybuild Ankara, gerek katılımcılarına gerekse ziyaretçilerine sunduğu fırsatlarla dikkat çekiyor.

Türkiye ekonomisinin yükselen değeri yapı sektöründe, yılın en önemli buluşmalarından biri olan bu fuarın uluslararası boyutuna da dikkat çeken YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer şunları söyledi: “Ekim ayında Ankara’da düzenleyeceğimiz dev buluşma ile sektörümüz için heyecan dolu bir dönem bizi bekliyor. YEM Fuarcılık’ın 37 yıllık tecrübesiyle, başarı çıtasını her geçen yıl artırmayı başaran fuarımızın, bu yıl da yaratacağı yeni iş ve işbirliği olanakları ile öncelikle düzenlendiği bölgenin ve sonrasında ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaya devam edeceğine inanıyoruz. Tüm sektör profesyonellerini bu önemli buluşmada yerlerini almaya ve sektörün heyecanına ortak olmaya davet ediyoruz.”

Katılımcılara eşsiz iş fırsatları sunan Yapı Fuarları – Turkeybuild, ziyaretçiler için de farklı seçenekleri bir arada bulabilecekleri özel bir platform oluşturuyor. Sektöre henüz girmemiş yatırımcılar da yapı dünyasındaki yenilik ve teknolojilerin sektör kullanıcılarına sağladığı tüm imkânları sergileyen fuarı yakından takip ediyor.Yapı Fuarları – Turkeybuild, ulusal veya global firmaların yanı sıra, mesleki platformları, STK’ları, resmi veya yerel yönetim temsilcilerini, akademisyenleri hatta öğrencileri bir araya getirerek, sektöre değer katanların yanında yerini alıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberWyndham Ankara çok özel bir gece ile açıldı
Sonraki HaberAnkara’da Kazanan Avcı-Gücenmez Oldu
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.