Ankara Üniversite Tercih Fuarı Başladı

Üniversite Tercih Fuarı, bu yıl itibari ile Ankaralı öğrencilerle de buluşuyor. Ankara Üniversite Tercih Fuarı 8-9 Temmuz’da Congresium’da yapılıyor. Fuar, Türkiye’nin birçok üniversitesini bir arada görebilecek olan adaylar için önemli bir fırsat olacak.

Üniversite öğrenci adayları, fuarda Devlet ve Vakıf Üniversiteleri ile Meslek Yüksekokulları ve yurtdışından uluslararası üne sahip üniversiteleri aynı anda görebilme ve hakkında bilgi alabilme imkanına sahip olabilecek. Fuarda öğrencilere daha doğru ve isabetli karar verme imkanı tanınacak. Öğrenciler tercih masalarında uzman kadrolar eşliğinde puan ve isteklerine göre bir tercih sıralaması yaptırabilecek.

10:00-18:00 saatleri arasında gezilebilecek Fuar, Vakıf Üniversiteler Birliği, Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından da destekleniyor. Üniversite Tercih Fuarları’nın davetiyeleri fuaye girişinden veya www.unitercih.com’dan online olarak temin edilebilecek. Girişler ücretsiz olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberGordion’da Harcadıkça Kazanın
Sonraki HaberSonunda Yaz Geldi
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.