SecuriTex Eurasia İlk Kez Ankara’da Gerçeleşecek

Başkent Ankara’da ilk kez düzenlenecek olan SecuriTex Eurasia, Güvenlik Teknolojileri, Yangın Koruma Söndürme, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilişim Güvenliği Fuarı 29 Ocak – 1 Şubat 2015 tarihleri arasında Congresium Ankara’da ziyarete açılacak.
Anadolu genelinde faaliyet gösteren Güvenlik sektöründeki tüm firmaları bir araya getirmeyi amaçlayan SecuriTex Eurasia, aynı zamanda tüm kamu birimleri ile OSB’ler, fabrikalar, oteller, hastaneler, üniversiteler vb. hizmet alıcılarını aynı çatı altında toplayacak.

Ankara’nın güvenlik sektöründe ülkemizin en büyük pazarlarından olduğunu vurgulayan Securitex Eurasia Proje Koordinatörü Ercan Candemir ; “Anadolu’nun tam ortasında olmasından dolayı, her bölgeden profesyonel ziyaretçiyi kolaylıkla ağırlayacak konumda yer alan Ankara, başkent olması nedeni ile en büyük alıcı olan devlet kurumlarına ulaşma ve tanıtım yapabilmenin en kolay yolu. Hızla gelişen sanayileşme ve artan inşaat projeleriyle Ankara, Türkiye’nin gayrisafi millî hâsılasının %9’una sahip en büyük 2. kenti. Bu sebeplerle de güvenlik sektöründeki bir fuara ev sahipliği yapacak en uygun şehirlerden biri durumundadır. SecuriTex Eurasia etkin tanıtım faaliyetleriyle Türkiye’nin birçok bölgesinden profesyonel ziyaretçileri ağırlayacak. Yine fuar kapsamında Türkiye’de alanında uzman OHSAS 18001 Denetçisi Merve Bozdemir, İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Nesimioğlu, İş Hukuku Uzmanı Süleyman ilhan, SGK Uzmanı Hadi Eyce, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ali Özuludağ, Avukat Deniz Vural, Yangın Eğitmeni Veyis Şimşek özel oturumlar kapsamında seminerler verecek ve birebir tatbikatlar gerçekleştirilecek ve simülasyonlar düzenlenecek” dedi.

PAYLAŞ
Önceki HaberGIVENCHY MAKE UP ARTIK SADECE SEPHORA’DA!
Sonraki HaberEce Seçkin Salata’da
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.