İşe Yarar Moda

Kullandığınız ürünler moda olsa da işinize ne kadar yarıyor?
Günümüzde bilinçli olmak ve moda da teknolojiden faydalanmak artık daha da önemkazanıyor.

Penti’nin yeni sezon ürünleri arasında sunduğu renkli, desenli ve farklı dokulardaki çorapları dışında Türkiye’de bir ilk olan ‘İyi Hisset’ serisinde bulunan çoraplarla tanışmak için geç kalmayın. Çünkü bu çoraplar kadınları hem şıklığa hem sağlığa davet ediyor. İyi Hisset serisinde bulunan “Günboyu Dinlen Külotlu ve Pantolon” ve “Günboyu Kaymaz Pantolon”çorapları, ileri üretim ve iplik teknolojisi sayesinde özel örgüsü ve inovatif yapısı ile bacaklarınıza hissedilir fayda sağlıyor.

Tüm bacağı sıkıca sarıp, masaj yaparak dinlendiren bu çoraplar zamanının büyük kısmını ayakta geçiren satış danışmanları, öğretmenler, hostesler ya da sürekli seyahat eden, uzun saatler boyunca oturduğu için şiş ve ağrıyan ayak ve bacaklardan şikayetçi olan tüm kadınlariçin ideal konfor sunuyor.

‘Günboyu Dinlen Külotlu ve Pantolon Çorabı’nın ten, siyah, lacivert ve mürdüm renk alternatifleri bulunurken mat, parlak, burunlu ve burunsuz modeller moda tutkunlarını bekliyor. Özel örgüsü sayesinde bacaklarınızı konforlu bir şekilde saran ve kan dolaşımını harekete geçiren çoraplar masaj etkisiyle de enerji veriyor.
‘Günboyu Kaymaz Pantolon Çorabı’ ise baldırı saran özel bantları sayesinde aşağı kaymıyor ve gün içinde ayaklarınız ne kadar şişse de lastikler bacağınızı sıkmıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberRegnum, Başkent’in En Yüksek İş Merkezine İsmini Verdi
Sonraki HaberCadılar Bayramı Grappa’da Kutlanacak
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.