Hadise Twitter’da Hadise Yarattı

Penti’nin yeni sezon reklam starı Hadise, reklam filmi yayınlandığı anda tüm ilgiyi üzerine çekti ve reklam kampanyasının sloganı “Star Sensin” hashtag’i ile filmin yayınlandığı gün itibariyle Türkiye’de ve Dünya’da trend topic olarak sosyal medyayı salladı.

Kişinin kendini nasıl hissediyorsa öyle yaşaması, giyinmesi ve rolünü kendi tarzına, hayallerine göre şekillendirmesi gerektiğini anlatan reklam kampanyasında, marka yüzü olarak seçilen Hadise’nin hayallerinin sinema tarihinin ikonik, kült sahneleriyle gerçekleştiğine tanık oluyoruz. Aynı zamanda Penti’nin iç giyimden bacak giyimine yeni yüzünün de sergilendiği reklam kampanyası TV, dergi, açıkhava ve internet mecralarında interaktif olarak da izleyenlere sunuluyor.

Movida Plus MAP tarafından hazırlanan kampanyada reklam filminin yönetmenliğini Metin Arolat üstlendi. Completework’ün prodüksiyonunu yaptığı ve çekimleri iki gün süren reklam filminde Mert Kal’ın TEM Stüdyoları’nda hazırladığı 3 farklı set ve dekorla birlikte Kemerburgaz’da Emine Uşaklıgil’e ait Cam Ev de çekim mekanı olarak kullanıldı. Duyduğunuz anda dilinize dolanacak kadar iddialı olan müziğin bestesini ise Serdar Ortaç albümlerinden tanıdığımız Volga Tamöz hazırladı. Ayrıca kampanyanın tüm etaplarında birbirinden değerli isimler görev aldı.

PAYLAŞ
Önceki HaberHitit Rallisi 38 Ekiple Ankara’da Start Alıyor
Sonraki HaberPınar Özkan Sahnelere geri dönüyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.