5 YILDIZLI PLAJ!

Penti’nin çarpıcı ve farklı renklerle oluşturduğu 2015 Plaj Koleksiyonu, 5 benzersiz temayla moda severlerin yanında…

Etnik, Candy, Tropical, Pop Art ve Feminen olmak üzere 5 ana grupta toplanan Penti plaj koleksiyonlarında, plajda fırtınalar estirmek isteyen moda tutkunlarının ilgisini çekecek çarpıcı modeller yer alıyor.

Etnikten vazgeçemeyenler Penti ile kendilerini renklere ve desenlere bırakırken, sanat tutkunları‘Pop Art’ koleksiyonunda aradığını buluyor. Sade, seksi, gold detaylı Feminen koleksiyon ise çarpıcı olmak isteyenlerin gözdesi oluyor. Tropik baskı ve renklerin kullanıldığı, yeşilsiz bir yaz düşünemeyenlerin tercihi ‘Tropical’ koleksiyondan yana olurken, favorisi her daim pastel renk olanlar için de şeker tadında, pembelerin hakim olduğu ‘Candy’ koleksiyonu dikkat çekiyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara’da Yaz Tatili Artık Daha Keyifli…
Sonraki HaberPazartesi Günü Taksiler 1 TL
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.