Ankara’da Yaz Tatili Artık Daha Keyifli…

Bugüne kadar 60’ı burslu 100 sporcu yetiştiren Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı’nın Yaz Spor Okulları, bu tatil döneminde de çocukları tenis, futbol ve basketbolla buluşturacak. Çocukların sporla zararlı davranışlardan uzaklaşarak, enerjilerini olumlu alanlara kanalize edebildiğini vurgulayan Vakfın Gönüllü Teknik Danışmanı Birol Vural, “Çocukların hem gelişmesini, hem eğlenmesini istiyoruz” dedi.

Ankara Mamak’ta 9 yıldır faaliyet gösteren Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı, çocuklara Ankara’da keyifli bir yaz tatili imkanı sunuyor. Çankaya’ya çevre yolundan araçla 10 dakika mesafede bulunan tesislerinde spor eğitimlerinin yanı sıra satranç, drama, ritim eğitimi ve dans etkinlikleri düzenleyen Vakıf, ayrıca Yaz Spor Okulları’nda çocuklara eğitsel oyunlar, zeka oyunları oynama, film izleme ve kitap okuma ortamları da sağlıyor.

Her gün çeşitli oyun ve yarışmalarla hoşça vakit geçiren çocukların beslenmelerine de özel önem veren Vakıf, doyurucu öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı ile de çocukların sağlıklı gelişimini de amaç ediniyor.

Okulların tatile girmesiyle 15 Haziran’da 3’er haftalık dönemler halinde hafta içi 09.30 -17.00 saatleri arasında hizmet verecek olan Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı Yaz Spor Okulları deneyimli eğitimciler tarafından yönetiliyor.

Toplam 17 dönüm arazi üzerine kurulu olan ve Ankara’nın en modern spor komplekslerinden biri olan Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı Spor Okulları’nın, 3 açık ve 3 kapalı tenis kortu, açık basketbol sahası, kapalı futbol sahası, 70 metrekarelik çok amaçlı etkinlik salonu ve ayrıca 6 tane etkinlik alanı bulunuyor.

Çocuklar açısından önemli olan temel hareket becerileri gelişim kursları, her yaştan bireylere yönelik hafta içi ve sonu tenis kursları veren, yaz dönemlerinde her yaştan çocuğa yönelik Yaz Spor Okulları olan Vakıf,Performans Tenisçi programı ile geleceğin başarılı tenisçilerini yetiştiriyor.
Vakfın Yaz Spor Okulu ile ilgili detaylı bilgiye 0 312 372 98 28 veya 0 530 393 13 15 nolu telefonlardan ulaşılabiliyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberHayalet Dayı Vizyonda…
Sonraki Haber5 YILDIZLI PLAJ!
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.