İyi Hissetmek İçin Penti

Her stile ve vücut tipine uygun yepyeni iç çamaşır modelleri ile Penti, mağazalarında bekliyor.

 

Yarı destekli kap, çıkarılabilir askıları ve göz alıcı şık dizaynıyla Elegance Balkonet sutyen, Penti mağazalarında tutkunlarını bekliyor. Set olarak sunulan slip ile birlikte tercih ederek kadınlar kusursuz görünümün kapılarını aralıyor.

 

Tamamen dantelden oluşan formu, kontrast renkli sabit omuz askıları ve alttan açıp kapamaya yarayan çıtçıt ayrıntısıyla Elegance Bodysuitkoleksiyonda ön plana çıkıyor. Gece giyimi olarak da tercih edilen Elegance Bodysuit’i kadınlar akşam davetlerinde ceket içine giyip şıklığını tamamlıyor.

 

Tam kavrayan mükemmel formuyla Juliette Colors sutyen,kadınların gözdesi oluyor. Sabit askıları ve rahatlığa şıklık katan dantel detaylarıyla sezonda dikkat çekiyor. Brazilian kesim slip ile  birlikte kombinlenebilen Juliette kadınların vazgeçilmezi olmaya aday!

 

Felicity sütyen ile lise yıllarına geri dönüş! Brazilian slip ve iyi kavrayan kap yapısıyla gençlere muhteşem bir duruş sağlıyor. Modern desenleri ve yaza uygun trendy renkleriyle her yaşa hitap ederek kadınları neşelendiriyor.

 

Pedli üçgen formu sayesinde Mariott sutyen, göğüs dekolteli kıyafetlerle birlikte rahatlıkla tercih edilebiliyor. Modern yapısı ve renkleriyle dikkat çeken Mariott stringiyle birlikte kadınlara özel gecelerinde de eşlik ediyor.

 

Triplex sutyen, çıkarılabilir pedleri ve straplez dizaynıyla; sırt dekolteli yazlık elbiselerle veya tişörtlerle birlikte rahatlıkla kombinlenebiliyor. Toparlayıcı özelliği olan Boyfriend kesim slip ise yazın en rahat parçalarından.

 

PAYLAŞ
Önceki HaberGANDİA SAHİLİNİN İSPANYOL ATEŞİNİ MTV’DE HİSSEDİN
Sonraki HaberPaladyum Beytepe’de Erken Bayram
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.