İçli Dışlı

Penti iç çamaşırı koleksiyonlarında bulunan modeller bu sezonda da iç güzelliğini iddialı bir şekilde ortaya koymayı bekleyen kadınlara cevap veriyor. Her vücut tipine uyum sağlayan ve kıyafetlerinde kusursuz görünmesini sağlayan iç çamaşırı modellerinin her biri birbirinden şık, kullanışlı ve renkli…
Koleksiyonda bulunan Wild sütyen, straplez dolgulu yapısıyla dekolte giysilerle rahatlıkla kullanılırken, ’push up’ özelliğiyle vücudunuzu kusursuz gösteriyor. Yeşil rengi, piton baskısı ve dantel detaylarıyla Wild sütyen göz alıcı görünmek isteyen kadınları bekliyor.
Wild büstiyer ise siyah rengi, özel kadife kumaşı ve tül detaylarıyla iç çamaşırı olarak kullanılabildiği gibi, ceketlerin içine giyilerek kadınların günlük stiline de dahil edilebilecek bir model olma özelliği taşıyor.
Kendini iyi hissetmek isteyen kadınlar Penti mağazalarında buluşuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberTiyatro Tempo Sezonu Açıyor
Sonraki HaberStajyer Mafya Başkentte Görücüye Çıktı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.