“Hayatının Serüveni” Başlıyor

n11.com Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve hayatta sadece bir kere yaşanabilecek deneyimlere platformunda yer veriyor.

n11.com, platformunda bulunan Tatil ve Eğlence kategorisi ile “tatil” kavramını yeniden şekillendiriyor ve yeni yerler keşfetmenin, farklı deneyimler yaşamanın değerini bilenler için ‘Hayatının Serüveni’ gezilerini satışa sunuyor. Dünyanın en gözde partileri, kadın ve erkekler için moda showları, en çok hayal edilen rotaları, dünya çapında ses getiren dizilerin set ziyaretleri, en çılgın doğa aktiviteleri, hayalleri süsleyen ünlüler ile tanışma fırsatı ve daha birçok çılgınca deneyim n11.com’un Tatil ve Eğlence Kategorisi altında ‘Hayatının Serüveni’ adı ile yer alıyor. Her ay 11 yeni deneyimin tanıtılacağı platformun hepsi birbirinden özel Aralık ayı serüvenleri kişi başı 3.000 TL ile 170.000 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.
n11.com’un Tatil ve Eğlence Kategorisi’nde farklı acentalar tarafından satışa sunulan kültür ve yurtdışı turlarına eklenen “Hayatının Serüveni” seyahat hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Aralık 2014 ‘11 Hayatın Serüven’sayfasında; 111 günlük Dünya Turu, Avustralya’da gerçekleşecek ‘Okyanusta Heyecanlı Dalış’, Hugh Hefner’ın Beverly Hills’tekimalikanesinde gerçekleşecek ‘Midsummer Night’s Dream Party’, Kosta Rika’da 11 günlük 400 metre denizaltı keşfi ‘Deniz Altı Keyfi’, Boeing 727 ile ‘Sıfır Yer Çekimi’, Everest’de Trekking, Finlandiya’da dünyanın en hızlı arabaları ile‘Supercar Buz Sürüşü’, dünyanın en ünlü tasarımcılarının yer aldığı ‘Londra Moda Haftası’, ‘Buz Oteli Deneyimi’, gece yarısı güneşi olarak bilinen ‘Bir Kış Vakti İzlanda’ gezisi yer alıyor. n11.com ayrıca Aralık ayında, ‘Game of Thrones Seti Gezisi’ ile Kuzey İrlanda’da 5. sezonu çekilen ve dünya çapınca ses getiren dizinin kamera arkasını ziyaret ederek dizinin yazarı David Benioff ile tanışma imkanı sunuyor. ‘Hayatının Serüveni’ ürünleri için satın alma kolaylığı da sunan n11.com, hayallerinin peşinde koşan maceraseverlere n11.com müşteri hizmetleri aracılığıyla ödemelerini planlayabilme imkanı sunuyor.

PAYLAŞ
Önceki Haber2015’TE DÜNYANIN RENGİ, KADET MAVİ
Sonraki HaberNuxe’ten Yılbaşı Özel Seti
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.