Nuxe’ten Yılbaşı Özel Seti

Dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markası NUXE, doğanın mucizelerini cildinize taşıyor.

NUXE 3 temel değeri olan performans, etkinlik ve kullanım keyfini tek bir şişede birleştirdi. Doğduğu günden beri kadınların vazgeçilmezi olan Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ dünyada her 6 saniyede 1 satılarak en sevilen ürün olma özelliğini koruyor.

İçeriğindeki 6 değerli bitkisel yağ (Macadamia, Fındık, Hodan, Tatlı Badem, Kamelya, Sarı Kantaron) cildinizi ve saçlarınızı yağlı his bırakmadan besliyor, onarıyor, ipeksi yumuşaklık sağlıyor. Silikon, mineral yağ ve koruyucu madde içermeyen Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ’ın üst notalarında portakal çiçeği, turunç ve mirabelle eriği, orta notalarında gül, müge ve beyaz zambak, alt notalarında ise vanilya, sedir ve amber esansları bulunuyor. Feminen ve çekici kokusuyla da kullanım keyfi sunuyor. Huile Prodigieuse şimdi yeni yıla özel hediye kutusunda… Kendi kokusundaki mumla birlikte sunulan bu çok özel setle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki Haber“Hayatının Serüveni” Başlıyor
Sonraki HaberPizza Il Forno
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.