Tülin Şahin n11.com’un Yüzü Oldu

n11.com, Tülin Şahin ile yaptığı işbirliği sonucu, modanın şık çizgisini ve her tarza uygun stilini internet alışverişine taşıyor. Çektiği yaratıcı ve esprili reklam filmleri ile de adından söz ettiren n11.com, ‘Her Moda Göre Moda n11.com’da’ ve ‘Çok harcamadan şık olmak moda’ temalı yeni kampanyasında ünlü modelle reklam filmi fotoğraf çekim çalışmaları gerçekleştirdi.
Açık Pazar platformu ile bünyesinde milyonlarca ürün bulunan n11.com, ‘Her Moda Göre Moda n11.com’da’ mottosuyla yola çıktığı reklam kampanyası için Tülin Şahin ile keyifli bir reklam filmi çekimi gerçekleştirdi. Çok harcamadan şık olmanın moda olduğu dönemde, kaliteli ürünlerin uygun fiyatlarla n11.com’da bulunabileceğini anlatan reklam filmi Beykoz ayakkabı fabrikasında gerçekleşti Reklam filmi çekimi boyunca birçok ürünle farklı kombinler yapan Tülin Şahin’in tüm gün süren çekimlerdeki enerjisi filme de yansıdı. Filmde , bir önceki reklam filminde yer alan şarkıcı Halil Sezai de süpriz olarak yer aldı. Nil’in İşleri tarafından jingle’ı hazırlanan reklam filmi kampanya TV, radyo, internet, açıkhava ve sinema mecralarında yer alacak.
Ayakkabıdan çantaya, aksesuardan parfüme ve modadan stile dair her şeyin n11.com’da olduğunu vurgulayan kampanyanın fotoğraf çekimini ise ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı gerçekleştirdi. Modayı n11.com’dan takip edenlere kampanya kapsamında 11 farklı mod ve 11 farklı görünüm sergilendi.

PAYLAŞ
Önceki HaberÖğretmenler Gününüz Kutlu Olsun
Sonraki Haber2015 PIRELLI TAKVİMİ’NİN PERDESİ MILANO’DA AÇILDI
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.