Emre Aydın BİS’te Ankaralılarla Buluşacak

Lezzetli yemekleri ve birbirinden özel konserleriyle Ankaralıların vazgeçilmezi haline gelen BİS, bu hafta da misafirlerine keyifli zamanlar yaşatacak.

Haftanın altı günü farklı müzik anlayışıyla misafirlerinin karşısına çıkan BİS, 13 Haziran Cumartesi günü alternatif rock müziğin beğenilen ismi Emre Aydın sahnesinde ağırlıyor.

İşte BİS’in zengin performans programı;

12 Haziran – Güntaç Özdemir
Yüksek enerjisi ve edebiyatla müziği buluşturan ayrıksı yönüyle Güntaç Özdemir; tekrar BİS sahnesinde pop, caz, rock, soul gibi türleri harmanlayarak, kendi müziğini ortaya çıkaracak.

13 Haziran Cumartesi – Emre Aydın
Pop rock müziğinin başarılı ismi Emre Aydın, birbirinden güzel şarkılarıyla 13 Haziran Cumartesi gecesi ilk kez BİS sahnesinde Ankaralılarla buluşuyor.

14 Haziran Pazar – Big Band
Ankara Devlet Konservatuvarı caz ana sanat dalındaki müzisyenleri; Başak Gürcan, Meriç Çalışan, Seren Çoşaner, Ceren Temel ve Can Somel’in bir araya gelerek oluşturduğu Big Band caz grubuyla ilk kez BİS sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

PAYLAŞ
Önceki Haber30 Mayıs 2015 Fotoğrafları Galeride
Sonraki HaberHer zaman “Güncel” Kalmak İçin…
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.