KENAN DOĞULU YENİ YILA BİS SAHNESİNDE GİRDİ

2016’yı BİS sahnesinde karşılayan Kenan Doğulu Ankaralılara muhteşem bir yılbaşı yaşattı. Doğulu, 3 saat boyunca aralıksız sahnede kalarak birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için söyledi.

Birbirinden güzel sürprizler eşliğinde başlayan yeni yıl partisinde ilk olarak DJ Mehmet Karakoç ve Ankaralıların çok sevdiği Duygu Soylu sahne alarak izleyenlere mükemmel bir gece yaşattı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde BİS’te sahne alan Kenan Doğulu ile Ankaralılar, “Aşk İle Yap” şarkısını hep bir ağızdan söyleyerek yeni yıla girdi.

Coşkunun bir an bile düşmediği konserde Kenan Doğulu “Aşk ile Yap”’ın dışında, “Şans Meleğim”, “Tak Etti Canıma”, “Yaparım Bilirsin”, “Bal Gibi”, “Ben Senin Her şeyinim” gibi sevilen parçalarını seslendirdi. Doğulu, gelen istekleri de geri çevirmeyerek “Kurşun Adres Sormaz Ki”, ve “Gelinim” parçalarını söyledi.

PAYLAŞ
Önceki HaberANKARA SPOR SALONU BUZLANIYOR
Sonraki Haber2016 Geldi Zamla birlikte geldi
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.