Her zaman “Güncel” Kalmak İçin…

Google’ın akıllı telefon deneyimine herkesin ulaşmasına destek olan Android One programı kapsamında General Mobile ile birlikte geliştirdiği ‘General Mobile 4G’ akıllı telefon geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunuldu.

Bu telefon güncelliğini her zaman koruyan yazılımı sayesinde, daima en son teknolojiye sahip olmaya imkan sağlıyor. Türkiye’de ilk kez satışa sunulan Android’in en güncel versiyonu Lollipop 5.1.1. donanımı ile General Mobile 4G, Android One ruhuna uygun şekilde, yani yüksek kalitesi, performansı ve 699 TL’lik erişilebilir fiyatıyla herkesin gözdesi olmaya aday.

Cihazın en dikkat çeken özelliği üstün donanımın yanı sıra, güncelliğini her zaman koruyan yazılımı. Bu sayede kullanıcılar göz alıcı selfie’ler, videolar ve 360 derece panoramik fotoğraflar çekip paylaşmanın, internette özgürce gezinmenin ve ihtiyaç duydukları her tür bilgiye ulaşmanın keyfini sürebilecek.

Şık ve ince tasarımı ile dikkat çeken General Mobile 4G, 13 MP ana kamera ve 5 MP Selfie kamerası, 5 inç HD IPS dayanıklı Gorilla Glass 4 ekranı, Qualcomm Snapdragon 64 Bit güçlü işlemcisi, 2 kat daha iyi performans sunan 2 GB RAM belleği ve 150 Mbps 4G-LTE hızında bağlantı desteği ile tüketicilere benzersiz bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. General Mobile 4G’nin 16 GB olan depolama kapasitesi, Micro SD kart girişiyle arttırılabiliyor. Cihaz ayrıca 2500 mAh çıkartılabilen pili ve Android One platformuyla da 90 dakikaya kadar ek aktif kullanım süresi sağlıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberEmre Aydın BİS’te Ankaralılarla Buluşacak
Sonraki HaberAnkara’ya Deniz Geliyor
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.