Ankara’ya Deniz Geliyor

Ankara Optimum, “World of Undersea” etkinliği ile minik ziyaretçilerini denizlerin altındaki gizemli dünyaya davet ediyor…

Ankara Optimum Outlet, düzenlediği keyifli etkinliklerle ziyaretçilerini buluşturmaya devam ediyor. 12 – 25 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek “World of Undersea” etkinliği ile Ankara Optimum, minik ziyaretçilerini denizlerin altındaki gizemli dünya ile buluşmaya davet ediyor.

“World of Undersea” etkinliği kapsamında çocuklar, Batiskaf isimli denizaltında denizlerin altında yaşayan canlıları tanıma fırsatı bulacaklar.

Denizaltındaki maceradan sonra ise Hareketli Deniz Canlıları ile deniz altındaki yaşamı yakından görme şansını yakalayacaklar. Denizaslanı, balina, yunus ve fok gibi deniz canlılarının yer aldığı alanda minik ziyaretçiler, hareket edebilen gerçek kükreme sesi çıkarabilen maketleri inceleme fırsatı bulacaklar.

Ayrıca Kâşifler Sergisi ve Türk Denizcileri sergisi ile ünlü kâşifleri ve denizciler hakkında bilgi alacak olan çocuklar, Dünya Keşifler Haritası ile de dünyanın keşif rotası hakkında bilgi alabilecekler.

Gruplar halinde yaklaşık 40 dakika sürecek olan ve denizlerin altındaki dünyayı keşfedebilecekleri tura katılma şansı yakalayacak olan 5 – 14 yaş aralığındaki tüm çocukların ücretsiz olarak dahil olabileceği etkinliğe, katılım sertifikası da verilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberHer zaman “Güncel” Kalmak İçin…
Sonraki HaberKarum Yaz Panayırı Başlıyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.