Pop Rock Müziğin Beğenilen Grubu “SIX PACK” BİS Sahnesinde

Haftanın altı günü farklı müzik anlayışıyla misafirlerinin karşısına çıkan BİS, 20 Haziran Cumartesi günü Pop Rock’ın beğenilen grubu Six Pack’i sahnesinde ağırlıyor.

İşte BİS’in zengin performans programı;

19 Haziran Cuma – High Five
Ağırlıklı olarak yabancı ve Türkçe Pop-Rock tarzı şarkıları yorumlayan ve büyük beğeni kazanan High Five müzik grubu 19 Haziran Cuma günü ilk kez Bis sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

20 Haziran Cumartesi – Six Pack
Türkçe ve İngilizce Pop, Pop Jazz ve R&B müzik tarzlarınin sevilen örneklerinden oluşan repertuarı ile dinleyicilerine keyifli ve eğlenceli bir gece yaşatan Siz Pack grubu ilk kez BİS sahnesinde Ankaralılarla buluşuyor.

21 Haziran Pazar – Selen Gülün
Günümüz Türk Caz Müziğini yönlendiren isimlerden biri olan besteci, piyanist, şarkıcı Selen Gülün son zamanlarda Türkiye’de ardarda başarılı ve etkileyici albümler ortaya çıkaran Kadın Ozanların en son şarkılarını derleyip düzenlediği ve seslendirdiği Kadınlar Matinesi projesini ilk defa Ankara da BİS sahnesine taşıyor

PAYLAŞ
Önceki HaberBENİM BABAM SENİN BABANDAN HIZLI
Sonraki HaberBabanızın Sözleri Size Hediye Olsun
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.