Dijital Görev Kazandırıyor

Ankara’da “Dijital AVM” olarak bilinen Taurus’ta düzenlenen “Dijifest” ilk 15 günde yaklaşık bin kişiye çeşitli hediyeler kazandırdı.
Dijital oyun seçenekleriyle büyük küçük herkese hitap eden Taurus AVM şimdi de dijital festival kampanyası “Dijifest” ile kazandırmaya devam ediyor.
Yenilenen web sitesi ve mobil uygulamalarının lansmanını dijital festivalle yapan Taurus AVM’nin kampanyası, başladığı günden bu yana yoğun ilgi gördü. Dijifest kampanyasının ilk 15 gününe yaklaşık bin kişi katılarak birbirinden farklı hediyelerin sahibi oldu.
Taurus AVM’nin dijital festival kampanyası Dijifest, 1 Ocak 2015’e kadar devam edecek.
Dijifest kampanyasına katılmak ve hediyeler kazanmak için yapılacaklar ise oldukça basit. Kullanıcılar, akıllı telefonlarından “Dijifest” mobil uygulamasını indirerek, uygulamaya kayıt oluyor. Daha sonra taurusankara.com adresine giriş yaparak Dijifest’e katılan yarışmacılar, Cinemarine’den bir adet sinema biletiyle kazanmaya başlıyor.
Dijifest’e arkadaşlarını davet eden kullanıcılar birbirinden farklı hediyeler kazanma fırsatı elde ediyor. En fazla kişiyi Dijifest üyesi yapabilen kullanıcılar, büyük hedef olan ve festival boyunca her ay verilecek 1’er adet İphone 6 veya 1’er adet Samsung 5S cep telefonun kazanma şansına sahip oluyor.
Kullanıcılar tüm bu aşamalardan sonra Taurus AVM’nin yeni yıl hediyeleri iPad’ler, Macbooklar ve tabletleri kazanma fırsatı yakalayacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberHermes Alligator Birkin Çanta 182 Bin Türk Lirası
Sonraki HaberAsi Ruhun Asaletle Kesişim Noktası; ‘Biker’ Akımı
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.