Dijital Festivalin Yeni Talihlileri Belli Oldu

“Dijital AVM” olarak bilinen Taurus AVM’nin dijital festival kampanyası “Dijifest”te ödüller sahiplerini bulmaya devam ediyor.
Dijital altyapısıyla çoğu rakibinden bir adım önde olan, Ankaralıların yeni buluşma noktası Taurus’un düzenlediği “Dijifest”te ikinci ve üçüncü büyük ödüller sahiplerini buldu. Geçtiğimiz ay ilk ödüllerini sahipleriyle buluşturan ve verdiği ödüllerle yoğun bir ilgiyle karşılaşan Dijifest’in Kasım ayı kazananları Osman Tekin ve 16 yaşındaki Ahmet Sencer Topçu oldu.Osman Tekin Taurus AVM’den iPhone 6 kazanırken Ahmet Sencer Topçu ise Samsung Galaxy 5 kazandı.
Taurus’un dijital festival kampanyası Dijifest, yalnızca en fazla kişiyi festivale üye yapan kullanıcılara değil, yarışmaya katılan 1000’inci, 5000’inci ve 10000’inci yarışmacıları da ödüllendiriyor. Dijifest’in 1000’inci üyesi olan Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisi Ali Baran Seyitoğlu, Taurus AVM’den Samsung Tablet kazandı. Taurus, 5000’inci kullanıcıyı iPad, 10000’inci kullanıcıyı ise MAC bilgisayar ile ödüllendirecek.
En fazla kişiyi Dijifest üyesi yapabilen kullanıcılar, büyük hedef olan ve festival boyunca her ay verilecek 1’er adet iPhone 6 veya 1’er adet Samsung 5S cep telefonun kazanma şansına sahip oluyor. Dijifest, 1 Ocak 2015’e kadar devam edecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberKIŞ AYLARINDA CİLDİNİZE DİKKAT
Sonraki Haber2014’TE TWITTER’DA NELER OLDU?
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.