Burger Break’ten Sevgililer Günü’ne Özel Yarışma…

Gurmelerin de onayladığı lezzetiyle Başkentli burger severlerin gönlünde taht kuran Burger Break’in, instagram’da Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlediği yarışma yoğun ilgi görüyor.

14 Şubat’ta çiftlere unutamayacakları bir Sevgililer Günü etkinliği hazırlayan Burger Break’in sosyal medya hesaplarından “‪#‎2gönül1olunca‬ hashtagi ile sevgilinle birlikte en güzel fotoğrafını bizimle paylaş” çağrısının ardından yüzlerce çift, sürpriz hediyelerin sahibi olabilmek için fotoğraflarını paylaşmaya başladı.
Sevgililer Günü’ne farklı bir anlam katmak için düzenlenen yarışmaya 7’den 70’e herkes katılabilecek. Burger Break’in instagram hesaplarını takip eden çiftler, fotoğraflarını 13 Şubat Cuma günü saat 17’ye kadar paylaşabilecekler. Fotoğrafları en çok beğeni alan şanslı çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Burger Break’in sürpiz hediyelerinin sahibi olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberATATÜRK’ÜN LOKANTASI SAHİBİNİ BULDU
Sonraki HaberAşkınız Bir Film Olsa Afişi Nasıl Olurdu
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.