‘Aşk İçin’ Özel Ne Varsa Gordion’da!

Bu sevgililer gününde farklı hissettirmek isteyenlere özel tasarımlar ve daha fazlası ‘Aşk için’ ’Gordion Bazaar’da.

Alışveriş deneyimi ötesinde sosyal yaşam sunan alışveriş merkezi Gordion, bir ilke imza atıyor. 8-14 Şubat tarihleri arasında ‘Aşk için’ konsepti ile üreten tasarımcıları Ankaralılar için Gordion Bazaar’a davet ediyor. Bir hafta boyunca özel tasarımcılar, workshoplar ve daha fazlası alternatif sevgililer günü hediyesi arayanları bekliyor.

Tasarım, çikolata, bitki ve daha fazlası…

6 tasarımcının özel standlarında satış yapacağı etkinlikte takıdan bitkiye, çikolatadan kıyafete kadar birçok farklı ürün Gordion severleri bekliyor. Bir hafta boyunca tasarımcıların düzenleyeceği özel etkinlikler kapsamında; bitki yapım atölyesi, çikolata üretimi, deri tasarımı, styling eğitimi gibi farklı içerikler bulunuyor. Bu özel aktiviteler kapsamında sevdiğiniz için yapacağınız tasarımlarla, O’na kendisini daha özel hissettirecek fark yaratan hediyeler sunma şansını yakalayabilirsiniz.

Ankaralılar’a sıradışı bir deneyim yaratacak bu etkinlikteki tasarımcılar arasında:

  • Bitki ile yosunu bir araya getiren Japon bitki sanatı kokedamanın sahibi Mon,
  • Takıdan çantaya, aksesuardan dekorasyona birçok ürüne ahşapla can veren Gutav,
  • Ünlü tasarımcıları bir araya getirerek eşsiz bir tasarım seçkisi sunan Rack,
  • Takılarına sanat ve tasarım birlikteliğinin harmonisini yansıtan Atölye Noah,
  • Özgün çizgileri ile el yapımı deri çantaların yaratıcısı Freyaterra,
  • Gücünü geleneklerden alarak el emeği ile üreten Mutfak Atölyesi bulunuyor.

Siz de sevdiğinize unutulmayacak bir hediye vermek ve aşk için tasarlamak istiyorsanız, 8-14 Şubat tarihleri arasında Gordion Avm’de gerçekleştirilecek Bazaar etkinliğini kaçırmayın.

 

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkara Sevgililer Günü’nü rekorla kutlayacak
Sonraki HaberHesapta Aşk setinde selfie çılgınlığı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.