Ankara Sevgililer Günü’nü rekorla kutlayacak

Başkent Ankara Sevgililer Günü’nü romantik bir rekorla kutlamaya hazırlanıyor. 14 Şubat’ta Ankara Acity AVM’de yapılacak olan rekor denemesinde bir araya gelecek olan çiftler, 15 bin mum yakarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye çalışacak. Gün boyunca sürecek olan etkinlikte uluslararası gözlemciler tarafından sayılarak tespit edilecek olan mumlar “tek seferde dünyanın en fazla yanan mum rekoru” olarak kayıtlara girecek.

Daha önce Çin’de ve Almanya’da 12 bin mumla denenen rekor, bu kez Ankaralı çiftler tarafından 15 bin mumla yapılacak. İstanbul Yolu’nda bulunan ve bünyesinde 200’den fazla marka barındıran Acity AVM’de hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Kalp şeklinde dizilecek olan 15 bin mumu yakacak çiftlerin yanı sıra, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde farklı bir şeyler yapmak ve sevgiye ışık tutmak isteyen herkes bu romantik ve anlamlı rekor denemesine davet edildi.

PAYLAŞ
Önceki HaberKendi 12 Şubat 2016 akşamı Makyaj Club’da
Sonraki Haber‘Aşk İçin’ Özel Ne Varsa Gordion’da!
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.