Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi Sevgililer Günü

Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi Sevgililer Günü’nde ziyaretçilerine unutamayacakları romantik bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

14 Şubat günü saat 15:00’de Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçiler Trio canlı müzik dinletisi ile aşk şarkılarına eşlik edecek, ayrıca muhteşem dans gösterileriyle keyifli bir gün geçirecekler.

Yan flüt, keman ve gitardan oluşan Trio dinletileri ile romantik anlar yaşayacak olan çiftler, Samba, Cha Cha, Rumba, Jive, Slow Waltz, Quick Step ve Tango ile aşkın ritmini yakalayacaklar.

Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için Cafferour Ankara Alışveriş Merkezi Ankaralıları merkezine bekliyor.

Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi

PAYLAŞ
Önceki HaberBirleşik Krallık Yaratıcılık Konusunda İş ve Turizm Seminerleri
Sonraki HaberOne Tower AVM, ‘aşkı’ Kutsi’yle kutluyor
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.