Burcu Esmersoy’a Başkent’te Evlenme Teklifi

Ankara Next Level AVM’de söyleşi gerçekleştiren Burcu Esmersoy kendisine evlenme teklifi eden hayranına “ SSK’nız var mı? “ diye sordu.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy Ankara Next Level AVM’de hayranlarıyla buluştu.  Farkındalık Stüdyosunun organize ettiği, oldukça kalabalık bir söyleşi gerçekleştiren Esmersoy, yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Next Level AVM Müdürü Pınar Gürer’in moderatörlüğünü yaptığı söyleşide Gürer; ‘Geçmişte rüya gibi bir düğün yaşadınız’ demesiyle Esmersoy; ‘Dışı seni içi beni yakar’ yanıtını verdi. ‘Kocanıza aşık mıydınız?’ sorusu karşısında adeta donakalan Esmersoy; ‘Hayatımda 2 kere aşık oldum. Biri kocamdı dersem, eski erkek arkadaşlarım kavga ederler…’ yanıtını verdi.

Sportif kişiliği ile bilinen Esmersoy: “Yıllarca yürümenin işime yarayacağını düşünüyordum. Şimdi yaramadığı anlayınca koşmaya başladım. 38 yaşında koşmaya başlamak zor oldu biraz. Haftanın 5 günü spor yapıyorum.” Dedi.

15 yaşında bir seyircinin; ‘Annemle yaşıtsınız ama cildiniz çok güzel gözüküyor. Bunu nasıl sağlıyorsunuz?’ sorusuna şaşıran Esmersoy; ‘Ah ahh zamanında yapsaydım, şimdi senin yaşında çocuğum olurdu’ dedi ve ‘Günlük hayatımda elimden geldiğince makyaj yapmamaya çalışıyorum. Birde nemlendirici krem kullanıyorum sadece’ diye ekledi.

İlişkilerinin bitme sebebini çok çalışmasına bağlayan Esmersoy; ‘Benim eve gitmem gece 2 oluyor. Adam Pazar kalkıyor kahvaltı edecek eşiyle, ben yokum. Eve gelecek kapıyı çalacak, ben işteyim. E kimse istemez tabi böyle bir şeyi’ diye açıklık getirdi.

Daha sonra seyircilerin arasından bir kişi mikrofonu alarak; ‘Bende çok spor yapıyorum. Gerekirse sizin için 2’ye kadar dışarda dolaşır eve öyle gelirim. Bende güzel dans ederim. Bende çok çalıştığım için, çalışmanız beni rahatsız etmez. Benimle evlenir misiniz?’ diye sorunca Burcu Esmersoy şoka girdi. Daha sonra ayağa kalkarak teşekkür eden güzel sunucu; ‘Bilseydim daha şık giyinirdim’ dedi. Esmersoy daha sonra evlenme teklifi eden kişiye ; ‘SSK’nız var mı?’ diye sordu; ‘Evimi de sizin üzerinize yaparım’ yanıtını alınca da gülme krizine girdi.

PAYLAŞ
Önceki HaberYaza Hazırlıksız Yakalanmayın
Sonraki HaberApple Watch, Türkiye Satışından Önce sahibinden.com’da
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.