Apple Watch, Türkiye Satışından Önce sahibinden.com’da

Apple’ın Mart ayında lansmanını yaptığı yeni ürünü “Apple Watch”, dünyada satışına başlanmadan önce sahibinden.com’da yerini aldı. Apple Watch’un sahibinden.com’daki satış fiyatı 575 ve 649 dolar arasında değişiyor.

Apple’ın ön siparişe 10 Nisan’da başlayacağı, 24 Nisan’da ise satışa sunacağı ürün, Apple Watch, Apple Watch Sport, Apple Watch Edition olarak 3 farklı model ile piyasada yerini alacak. Ürün içerisinde Apple’ın takvim, harita, hatırlatıcı gibi uygulamaları bulunacak. Facebook, Twitter, Instagram gibi uygulamalar ve daha fazlası da Apple Watch’a göre sadeleştirilmiş haliyle kullanılabilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberBurcu Esmersoy’a Başkent’te Evlenme Teklifi
Sonraki Haber20 Mart 2015 Cuma Fotoğrafları Galeri de
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.