Apple “Apple Watch”‘u Tanıttı

Apple yeni ürünü akıllı saati 9 Mart’ta San Francisco’da tanıttı.

Watch Sport, Watch ve Watch Edition olmak üzere 3 farklı seçenekle satışa sunulacak olan akıllı saatler, zamanı en fazla 50 milisaniyelik hata payıyla küresel zaman standardında gösterebilmek için, iPhone’unuzla entegre bir biçimde çalışacak.

Apple Watch, iletişim kurmak için kullandığınız bütün yöntemleri daha da pratik hale getirecek. Bileğinizde olduğundan, telefonunuza gelen uyarıları ve bildirimleri bileğinizde hafif bir dokunuş olarak hissedeceksiniz.

Apple Watch’un fiyatları ise spor modellerde 38 mm için 349 dolar,42 mm için 399 dolar, paslanmaz çelik modellerde ise 549 – 1099 dolar arsında değişecek.
Fiyatı 10.000 dolar ile 17.000 dolar arasında değişecek olan altın kasalı Watch Edition ise her mağazada bulunmayacak.

PAYLAŞ
Önceki Haber“Poz” CerModern’de
Sonraki HaberŞemsiyesiz Çıkmayın
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.