“Poz” CerModern’de

Başrollerinde Esra Dermancıoğlu, Selen Uçer, Gülce Oral, Banu Çiçek Barutçugil’in oynadığı “Poz” 14 Mart cumartesi günü saat 17:00 ve 20:00’de Cermodern’de sahnelenecek.

“Poz” ölen bir adamın “ahlak”sızca çektiği bir fotoğrafın derinlerini arkasında bıraktığı 4 kadınla tartışıyor. Gazeteci Rıdvan Kahraman’ın ölümünün birinci yıldönümünde yaslı eşinin evinde belgesel çekimi için toplanılır. Belgeselin amacı demokrasi şehidinin hayatını onu en yakından tanıyanların gözünden yansıtmaktır. Politikaya atılmaya hazırlanan eşin, Rıdvan’ın manevi kızıyla ilgili şüpheleri vardır. Kahraman çiftinin yanında uzun yıllar calışmış asistan Azra ve belgeseli çekecek olan Betül’ün de katılımıyla çekim, Rıdvan’a saygı duruşundan çıkar, dörtlü bir düelloya dönüşür.

PAYLAŞ
Önceki HaberSınırsız Pizza Kampanyası Geri Döndü
Sonraki HaberApple “Apple Watch”‘u Tanıttı
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.