Deniz Seki çıplak poz verdi !!!

Deniz Seki çıplak poz verdi !!!

Deniz Seki, Popstar finalistlerinden Aydan”a “Soyunmakta acele etti” demişti Ancak Deniz Seki de Aydan gibi pozlar verdi.
Aydan Kaya Popstar yarışmasının favorileri arasında gösteriliyordu, ancak birden elendi. Aydan”ın yarışmacı olduğu günlerde jüri üyesi ise popçu Deniz Seki”ydi. Aydan yarışmadan elenince “Artık profesyonel olarak sahne yaşamımı sürdüreceğim” diyerek ilk iş olarak dergilere çıplak pozlar verdi.
Aydan”ın peşpeşe yayınlanan çıplak pozlarını eleştiren Deniz Seki, “Aydan bence hata etti. Birdenbire böyle soyunup çıplak pozlar vermesi çok erken…” demişti. Deniz Seki”nin ŞAMDAN”a verdiği pozların Aydan”ın pozlarına benzediği görenler; “Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu” demekten kendilerini alamadılar. Deniz Seki Çıplak denilebilecek pozlar verirken Aydan için söylediklerini çoktan unutmuşa benziyordu.

Popstar finalistlerinden Aydan’a “Soyunmakta acele etti” diyen Deniz Seki de Aydan gibi pozlar verdi.

Önceki HaberMonte Carlo Rallisi Sonuçları…
Sonraki HaberEn çok satan takvim kızı
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK