iPhone 6 Geliyor

Apple satış rekorları kıran iPhone akıllı telefonunun 8.neslini Eylül ayında duyuracak. iPhone 6 adıyla piyasaya sunulması beklenen telefonun ekranın 4.7 olması neredeyse kesin gibi. Diğer yandan Apple’ın duyuru tarihi yaklaştıkça dijital sanatçıların duyumlar ve sızıntılar ışığında yayımladığı konsept tasarımların sayısıda artıyor.

Tomas Moyana tarafından yayımlanan konsept tasarımların ise Apple firmasından yayınlanmış olduğu düşünmeniz içten bile değil. Moyana’nın tasarımları hem diğer tasarımcılar hemde iPhone severleri tarafından tam not almış durumda. Apple’ın bu konsepte yakın bir tasarımla çıkaracağı iPhone6 yine yeni rekorlara kırmaya devam edecek gibi.

PAYLAŞ
Önceki HaberAtatürk Portresi 6000 kişiyle yapıldı
Sonraki HaberArjantin’e Checkinn Otel
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.