Arjantin’e Checkinn Otel

Arjantin Caddesi ve Filistin Caddesi’nin birleştiği yerde Ankara yepyeni bir Butik Otel’e ev sahipliği yapacak. Halihazırda Maja’nın hizmete girdiği binada açılacak otelin adı Checkinn olacak. Konaklamanın yanı sıra Toplantılara da ev sahipliği yapması beklenen otelin Spa hizmeti de bulunacak.

Konum itibariyle Ankara’nın en güzel yerlerinden birinde hizmet verecek Checkinn Otel hem kendi vereceği hizmetler hem de Otel binasında konumlandırdığı Maja ile Ankara’da büyük ses getirecek gibi.

PAYLAŞ
Önceki HaberiPhone 6 Geliyor
Sonraki HaberOkula Dönüş Başladı!
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.