Özge Ulusoy “Hızlı ve Eğlenceli” nin Finali İçin Başkent’teydi

Next Level AVM tarafından gerçekleştirilen ve başladığı günden bu yana yoğun ilgi gören “Hızlı ve Eğlenceli “ Formula Günleri etkinliğinin büyük finalini ünlü model Özge Ulusoy yaptı.
Dereceye giren yarışmacıların iddialı bir şekilde yarıştığı ve en iyilerin belli olduğu büyük finalde heyecan dolu anlar yaşandı. Özge Ulusoy’un katılımı ile daha da renklenen törende finalistler büyük ödül için kıyasıya yarıştı.
Yarışmayı kazanan ilk üç kişiye dünyanın en popüler yarış otomobillerinden Caterham Supersport R aracı ile Intercity İstanbul Park’ta eşsiz bir co-pilot deneyimi yaşama imkanı sunulurken, dereceye giren tüm katılımcılar sürpriz hediyelerin sahibi oldu.
Yoğun bir katılım ile gerçekleşen ödül törenine ünlü modelin itirafı damgasını vurdu. Ulusoy; “ Araba kullanmayı bilmediğim için bugün ben ödül veriyorum ama öğrenince bana ödül verecekler. “ dedi.

PAYLAŞ
Önceki Haber“Anadolu Break”in Festival Turu Ankara’da
Sonraki Haber87’nci Oscar Ödülleri Sahiplerini Buldu
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.