Artık Başkentte de Tekne Düğünü Yapılacak

Deniz kıyısı olan kentlerde yapılan tekne düğünleri artık Ankara’da da yapılabilecek. Büyükşehir Belediyesi, Mogan Gölü’ne demirleyecek tekne için 5 milyon liralık bütçe ayırdı.
Büyükşehir Belediyesi; İstanbul, İzmir ve Antalya gibi denize kıyısı olan şehirlerde sıkça yapılan tekne düğünlerinin Ankara’da da gerçekleştirilmesi için ilk adımı attı.
Hürriyet Ankara’nın haberine göre Büyükşehir Belediyesi’nin ‘2015 yılı Performans Programı’ kitapçığında, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı faaliyetler kısmındaki bilgiye göre ‘Gölbaşı Düğün Toplantı Gemisi’ faaliyetinin yapılacağı ve bunun için 5 milyon liralık bir bütçe ayrıldığı belirtiliyor.
Büyükşehir Belediyesi’nin Mogan’da faaliyete geçirmeye planladığı düğün ve toplantı gemisinin büyüklüğü ya da fiyatı gibi bilgiler henüz bilinmiyor. Fakat İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlerde tekne düğünleri oldukça rağbet görüyor. Düğün fiyatları ise teknenin büyüklüğü ve lüks olup olmamasına göre 5 bin ile 200 bin TL arasında değişiyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberÇalışırken Müzik Dinleyenler Yüzde 20 Daha Hızlı Çalışıyor
Sonraki HaberDostları O’nu Hatırladı
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.