DÜĞÜN VE EVLİLİK FUARI “3.KEZ ANKARA’DA BAŞLIYOR”

Hayatlarını birleştirmeye karar veren, evlilik hazırlığı içerisinde olan tüm çiftler, Ankara da üçüncüsü düzenlenecek olan DÜĞÜN ANKARA 2015 “Düğün ve Evlilik Fuarı”nda hayallerindeki düğün hazırlıklarını tamamlamak için bir araya gelecek.
Anadolu’da en fazla evlilik yapılan il olan Ankara’da gerçekleşecek fuarda, evlilik hazırlığı yapan çiftler ve aileleri A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabilecekler. Her geçen yıl büyüme gösteren fuar toplam 8 bin metrekare alanda 100’ün üzerinde firmanın katılımıyla 8 Ocak’ta kapılarını açıyor…
Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından organize edilen “Ankara Düğün ve Evlilik Fuarı” talepler doğrultusunda bu yıl 8-11 Ocak 2015 tarihleri arasında uluslararası standartlardaki modern fuar alanı Congresium Ankara – ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 4 bin metrekare alanda gerçekleşen fuar, bu yıl etkisini iki kat artırarak 8 bin metrekare alanda gerçekleşecek.
Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Proje Koordinatörü Erdinç Salcı: “Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre; evlenen çiftlerin sayısı bir önceki yıla göre %1,9 artarak 603,751’e yükseldi. Aynı istatistiğe göre, İstanbul’dan sonra en çok evliliğin yapıldığı kent olan Ankara’da 36.191 ve bölge itibariyle de 68.626 evlilik gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu başkent Ankara, çağdaş bir dünya kenti olarak yapılan ciddi yatırımlarla dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor. Messe Stuttgart olarak bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Ankara Düğün ve Evlilik Fuarı”nı 8-11 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştiriyoruz. Bu yıl Olgunlaşma Enstitüsü de bizlerle birlikte olacak. Ankara’nın tek evlilik ve düğün fuarı olan “Düğün Ankara 2015”te evlenecek çiftlerin, gelinlikten damatlığa, organizasyon firmalarından, özel dokuma İran halılarına, nikah ve balo salonuna, son dönemde çok gündemde olan “hamam ve kına konsepti”, fotoğraf stüdyosundan çeyiz, dekorasyon ve mobilyaya kadar her şeyi bir arada bulabilecekleri, sürprizlerle dolu çok özel bir fuar gerçekleştireceğiz. Ünlü Model Ece Gürsel’in katılımıyla özel tasarım gelinliklerden oluşan bir defile de ziyaretçilerle olacak “açıklamasında bulundu.