YENİLENİN VE ONU YENİDEN KENDİNİZE AŞIK EDİN!

Tepeden tırnağa yenilenmek ve sevgilinizin karşısına büyüleyici bir şekilde çıkmak için ufak bir müdahaleyle büyük fark yaratacak etkili uygulamalar teknolojiyle beraber artık mümkün.

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ali Duman, en etkili uygulamaların başında Lazer Biyositümülasyon, yani lazer destekli kök hücre tedavisinin geldiğini belirterek, bunun yanı sıra Ultrasonik yüz gençleştirme ve botokslifting işlemini de çok talep gören uygulamalar arasında sayılabileceğini söylüyor.

Op.Dr. Ali Duman ameliyatsız uygulamaların hastanın şikayetine göre değişiklik gösterdiğini ifade ederek şunları anlatıyor;” Yüz sarkmaları için lifting, kırışıklıklar için lazer destekli kök hücre tedavisi, gıdı veya karın gibi yağ depolarından kurtulmak için lazer ya da ultrasonik lipoliz, ultrashape, soğuk lipoliz gibi yöntemler kullanılabilir. Dış görünümün çok önemli olduğu günümüzde ufacık bir yara izi çoğu zaman insan psikolojisini olumsuz etkileyebiliyor. Çeşitli sebeplerle cildimizde meydana gelen yaraların izlerini yok etmede hala alternatif bir sistem bulunmadığı için ileri lazer tedavileri ile kök hücre kombinasyonu uygulanmaktadır.”