Videonun En Komiği Sen Ol iPhone 6’yı Kap

Yazılımların yetenek ve kalitesinin artmasıyla akıllı cep telefonları birer iletişim aracı olmaktan çıkıp eğlence aleti haline dönüştü. Özellikle her an internete bağlı olması sayesinde bir paylaşım merkezi haline gelen telefonlar, eğlenceyi de sosyalleştiriyor.

Bu veriler göz önünde bulundurularak hayata geçirilen Playback uygulaması, kullanıcıların kendi yarattıkları komik içerikleri birbirleriyle paylaşmalarını hedefliyor.

Kullanıcılarına eski Türk filmi diyaloglarından unutulmaz siyasi demeçlere kadar geniş bir yelpazede kendi filmlerini hazırlama imkanı sunan uygulama en çok beğeni alan videoyu da ödüllendirecek.

İlk yarışma Mart başında başladı. 1 Mart’tan itibaren hazırlanan videoları üretenler arasındaki yarışma 1 Haziran’a kadar sürecek. Bu tarihte Playback videosu en çok beğeni almış Playback’çi iPhone 6 ile ödüllendirilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberAĞLATAN DANS
Sonraki HaberMurat Başaran Salata’da
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.