Toru Bowling Oyun Merkezi Taurus AVM’de Açıldı

AVM Partners tarafından yönetilen ve Türkiye’nin “Dijital AVM”si olarak tanımlanan Taurus, yeni hizmete giren “Toru Bowling Oyun Merkezi” ile de fark yaratmayı başardı.
Türkiye’de 20’den fazla şubesi olan ve içerisinde çok sayıda oyun simülasyonu, bilardo salonu, playstation alanı bulunan “Toru Bovling Oyun Merkezi” Taurus’ta açıldı.
“Toru Bowling Oyun Merkezi”, oyun severleri jeton satın alma derdinden kurtararak kartlı sistem kolaylığı getiriyor.
Misafirlerine 600 metrekarelik alanda en son teknolojinin uygulandığı 8 hatlık bowling merkezi sunan Taurus, açılışa özel kampanyası ile de Ankaralı oyun severlerin buluşma merkezi olacak.
Toru Entertainment Bowling Oyun Merkezi’nde 20 TL’lik kart yüklemesine 3 TL, 25 TL’ye 10 TL, 30 TL’ye 15 TL’lik kredi hediye edilecek. Oyun oynarken Cafe Bar’ında dinlenme olanağı sağlayan merkeze gelenler, Taurus Eğlence Merkezi’ndeki doğum günü kutlamaları ve ‘soft’ organizasyon hizmetlerinden de yararlanabilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberYENİ YILIN İLK GÜNÜNE DİNÇ UYANMAK İÇİN ÖNERİLER
Sonraki HaberYeni Yıla Renkli Başlangıç
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.