Tam Erkeklere Göre Bir Hediye

Dockers Alpha Lux Koleksiyonu, yılbaşında sevdiği erkeğe doğru hediyeyi vermek isteyenler için biçilmiş kaftan. Alpha Lux, ‘smart-casual’ stile lüks bir dokunuş yapıyor. Erkek giyiminde şimdiye kadar en popüler olmuş stilleri bir araya getirerek günümüzün moda renkleri ve kumaşları ile harmanlıyor. Hepsi birer klasik haline gelmiş balıksırtı, kazayağı ve ekose desenlerin kullanıldığı bu yeni koleksiyonda, fit kesimler ve kaliteli kumaşlar erkekler için hayranlık verici bir siluet vadediyor.
İster özel bir randevunun hazırlığı, isterseniz de öylesine bir günün başlangıcı… Alpha Lux erkeklerin her daim jilet gibi görünmesi için tasarlandı. Üstelik akıllı tasarımları ile kış aylarının her türlü zorluğuna karşı da hazırlıklı olmayı sağlıyor.
Dockers’ta yılbaşı hediyesi için farklı onlarca seçenek bulunuyor. Örneğin San Francisco Khaki (SF Khaki) pantolonlar ile gösterişli bir gömlek ve balıksırtı desenli bir blazerı kombinleyerek, sevdiğiniz erkeğe en kısa yoldan en şık stili yakalamanın anahtarını hediye edebilirsiniz.
Asla modası geçmeyecek seçkin bir kombin alternatifi ise, SF Khaki’leri klasik bir gömlek üzerine camel rengi ya da denizci mavisi bir yün kaban ile tamamlamak. Chino pantolonun üzerine Oxford gömlek ve mavi bir blazer ceket de doğru seçim olacaktır.
Çok çaba harcamadan da stil sahibi olunabileceğini kanıtlayan Dockers ile erkekler, yeni yılda da inanılmaz çekici ve kendinden emin görünüyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberYENİ YILDA TAPTAZE BİR YÜZ İMKANSIZ DEĞİL
Sonraki HaberANKARA’DA YILSONUNA KADAR TAKSİMETRE AÇILIŞLARI BİTAKSİ’DEN
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.