ANKARA’DA YILSONUNA KADAR TAKSİMETRE AÇILIŞLARI BİTAKSİ’DEN

Taksicilerle yolcuları buluşturarak hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi, Ankara’da yılsonuna kadar sürecek bir kampanyaya imza atıyor, günlük limit uygulanmadan tüm taksimetre açılışlarını BiTaksi ödüyor.

Daha önce Ankaralılar’a pek çok kampanya sunan BiTaksi, 23 Aralık Salı günü başlayıp yılsonuna kadar sürecek bir kampanya başlatıyor. Kredi kartlı ödemelerde geçerli olacak kampanyada, taksi açılış ücreti olan 3.10 TL yolculardan alınmayacak, BiTaksi ödeme ekranında otomatik olarak düşülecek. Örneğin 8.10 TL tutan bir taksi yolculuğunda kredi kartı ile taksi çağıran BiTaksi yolcusu 5 TL ödeyecek.

Kampanya 23 Aralık Salı günü saat 00:01’de başlayacak 31 Aralık Çarşamba günü 23.59’da son bulacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberTam Erkeklere Göre Bir Hediye
Sonraki HaberUğur Böceğiniz Penti
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.