Sofa Et Kebap’tan dikkat çekici Öğle Menüsü 25 TL

Filistin Caddesi’nde hizmet veren Sofa Et Kebap dikkat çekici bir öğle menüsüne imza attı. Yemeklerinin lezzetiyle ve şık mekanıyla öne çıkan mekanın set menüsü de hem içeriğiyle hem de fiyatıyla oldukça ilgi çekici.

Çorba ve Salata’yla başlayan öğle menüsünde Antep Ezme, Havuç Tarama, Patlıcan Ezme, Fındık Lahmacun ve İçli Köfte ara sıcak olarak geliyor. Diğer yandan Ana Yemeklerde Izgara Köfte, Adana Kebap, Urfa Kebap, Tavuk Şiş, Tavuk Külbastı, Tavuk Kanat,  Pide Çeşitleri ve iki adet Antep Lahmacun arasından seçim yapabiliyorsunuz. Ayrıca yemeğe tatlı ve içecek de dahil. Fiyat ise 25 TL.

Rezervasyon: 0 312 446 30 40

Filistin Caddesi No: 38 Gaziosmanpaşa

sofa-etkebap-oglemenusu2

PAYLAŞ
Önceki HaberTrilye Restaurant Kuleli Sokak için gün sayıyor
Sonraki HaberMeşrep Alaturka’da Sulukule Roman Gecesi 9 Aralık 2015 Çarşamba akşamı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.