Trilye Restaurant Kuleli Sokak için gün sayıyor

Ankara’nın en iyi balıkçılarından Trilye uzun senelerdir Hafta Sokak Gaziosmanpaşa’da hizmet vermekte. Sonbahar’dan itibaren Kuleli Sokak’ta eskiden Köşebaşı’nın hizmet verdiği binaya taşınmak için hazırlıklara başlayan Trilye, inşaatı devam eden yeni binasına taşınmak için gün sayıyor.

Bina tamamen baştan yaratılırken, bolca camekana sahip olan yeni binasında balık severler Ankaralıları ferah bir ortam bekliyor. Menüsündeki lezzetler ile sadece Ankara’nın değil tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı Trilye Restaurant kurucusu Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Üzmez ile birlikte Kuleli Sokak’ta ki yeni binanın heyecanına yeni bir heyecan daha ekleyerek İstanbul Etiler Şubesi’ni de duyurdu. Trilye Restaurant Kuleli’nn yılbaşından sonra hizmete girmesi bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAlexandra Stan Konser Sonrası Soluğu Nebil Restaurant’da aldı
Sonraki HaberSofa Et Kebap’tan dikkat çekici Öğle Menüsü 25 TL
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.