Panoraya Rakip One Tower

Son yılların popüler Alış Veriş ve Yaşam Merkezi Panora’ya yakın zamanda One Tower adıyla rakip gelecek.

Ankara’nın en prestijli bölgesi Oran’da 5 katı AVM, 48 katlı kule konut projesi One Tower 1150 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden birinde inşa ediliyor. 12 ayrı tip ve büyüklükteki 306 residence dairesinin satışına kısa süre önce başlanan One Tower’da anahtar teslimleri Mayıs 2015’te yapılacak.

Residence’ın yanısıra 5 katlı AVM özellikle o bölgede yalnız kalan ve büyük bir popülarite yakalayan Panora’yı rahatsız edecek.

Mimari tasarımını Tabanlıoğlu Mimarlık’ın yaptığı One Tower’ın sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, vitamin bar, sauna, buhar odası, masaj odası, dinlenme alanı, genel aktivite alanları (lounge, özel davet mekanları, toplantı salonları), çocuk kulübü, fitness, pilates/yoga salonu, squash, tek pota basketbol sahası, masa tenisi, soyunma odaları, bilardo salonu, satranç salonu, dart salonu ve yönetim ofisleri bulunacak.

One Tower’da güvenlik hizmeti, vale hizmeti, concierge hizmetleri (alışveriş desteği, temizlik hizmeti, ilaç tedariği, çiçek gönderimi, kuru temizleme/lostra ve terzi hizmetleri, kurye ile posta gönderimi, sosyal tesis rezervasyon işlemleri, catering/davet organizasyonu, çocuk bakım hizmeti, araç kiralama hizmeti, bilet/otel/tur organizasyon), teknik destek (bakım/onarım) hizmetleri verilecek.

PAYLAŞ
Önceki Haber17-18 Mayıs Fotoğrafları Galeride
Sonraki Haber24 Mayıs Fotoğrafları Galeride
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.