One Tower AVM, ‘aşkı’ Kutsi’yle kutluyor

One Tower AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü romantizm kokan mesajlar ve aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Kutsi’yle kutluyor.

Aşkı en güzel anlatan şarkıların sahibi Kutsi, mini konser ve imza günüyle Ankaralı hayranlarıyla buluşacak. Kutsi,  13 Şubat Cumartesi saat 15.00’te One Tower AVM’de olacak.

Sevgililer Günü’ne özel sürprizler hazırlayan One Tower, Aşk Kutusu ve Aşk Panosu’yla çiftlere sevgilerini paylaşma olanağı sunuyor. Dileyen Aşk Kutusu’na sevgi mesajlarını atabilirken, Aşk Panosu ise #tekaşkım hashtagiyle Instagram’dan @onetoweravm etiketiyle paylaşılacak fotoğrafları bekliyor.

Yapılacak çekiliş sonrası bir çift  New Castle’da romantik bir akşam yemeği kazanırken, 3 kişi ise Kutsi ile kuliste tanışabilecek.

One Tower Avm Oran’da Kudüs Caddesi No:6’da hizmet veriyor.

 

One Tower AVM

 

 

PAYLAŞ
Önceki HaberCarrefour Ankara Alışveriş Merkezi Sevgililer Günü
Sonraki HaberSibel Can 13 Şubat 2016 da Congressium Ankara’da
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.