Nusr-ET’de 3 Kişi hesap 500 TL

Nusr-ET’de 3 Kişi hesap 500 TL

İstanbul Etiler’de hizmet veren Nusr-ET uzun zamandır beklenen Ankara Şubesi ile hizmete girdi.

Yaz aylarında Nusr-ET’in Ankara şubesi için yer aradığından bahsetmiştik. Bu arayışlar son buldu ve Nusr-ET, Sheraton binasının karşısında (Eskiden Çengel Bar’ın bulunduğu ve yıkılarak yeniden yapılan bina) hizmete girdi.

Hizmete girdi girmesine ancak; bir İstanbul mekanı klasiği olarak Nusr-ET’de, Ankara-İstanbul farkı gözetmeksizin bir fiyatlandırmaya gitmiş olacak Ankaralı müşteriler şimdiden memnuniyetsizliklerini yüksek sesle dile getirmeye başladı. 3 Kişilik et yemeği ve 1’er kadeh şarap’ın 500 TL civarı hesapla taçlandırılması Ankaralı müşterilerin pek de alışık olmadığı ve sürdürülebilir bir durum olarak gözükmüyor.

Denemek isteyenler için Nusr-ET Ankara Telefonu: 426 23 82

Önceki HaberFilistin Sokak’ta Yaprak Dökümü
Sonraki HaberFerman Toprak 30 Ocak’da Keyf’te
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK