Nilüfer Tepe Prime Avenueda Havanızı Değiştirecek

Tepe Prime Avenue, yıl dönümü kutlaması kapsamında 23 Eylül Salı Akşamı Türkiye’nin seçkin ve sevilen sanatçılarından Nilüfer’i Ankaralılarla buluşturuyor.
Özgün mimarisi ve açık hava konseptiyle kısa sürede Ankaralıların vazgeçilmezleri arasına giren Tepe Prime Avenue, her sene olduğu gibi bu yılda yıl dönümünü dev bir isim ile kutluyor. 23 Eylül Salı akşamı saat 20:30’da en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Nilüfer, Tepe Prime Avenue sahnesinde yıldızların altında unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor. Eşsiz performansı ve büyüleyici sesiyle Tepe Prime Avenue yıl dönümü kutlamasına anlam katacak olan sanatçı, uzun zaman sonra ilk kez Ankaralı müzik severler ile buluşacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberŞampuanda “Butik” Dönem
Sonraki HaberSushico Uzakdoğu Yemeklerinin 1 numaralı tercihi
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.