Mr.B Cocktail Bar

Mr.B Cocktail Bar hummalı bir çalışma sonunda Tunalı Hilmi Caddesi’ni kesen Abay Kunanbay Caddesi No: 8-a’da hizmete girdi. Moleküler kokteyler sloganıyla Ankaralılar buluşan mekan farklı içecekleri denemek isteyenler için bulunmaz bir vaha olmuş.

Mekan dekorasyonu oldukça sıcak ve şık. Klasik yemek menüsü bulunan mekanın kızartmaları leziz ve sunumu güzel. Genel anlamda fiyatlar hem yemeklerde hem de içeceklerde uygun.

Mekanın ön plana çıkan ürünleri kokteyler de ise fiyatlar 25 TL ile 30 TL arasında değişiyor. Benim deneme fırsatı bulduğum Jar of Happiness oldukça lezzetli bir kokteyl olmasının yanı sıra alkol oranıyla iki kadehten sonra sizi sizden alabilir. Kadeh demişken içki fotoğrafında gözüktüğü gibi ilk görüşte kavanoz diyeceğiniz bir cam bardaktan geldi. Kokteyl de yok yok; Citron Vodka, Mandarin Vodka, Rasperry Vodka, Vodka Vodka, Muddled Berries, Basil Nad Mint ve Sparkling Wine içeriyor.

Mekanın servis elemanları ilgili; hızlı servis, güleryüz, memnuniyet sorusu genelde Ankara’da ki servis elemanlarında alışık olmadığımız özellikler malesef.

Mekana gitmekte ve en az bir özel kokteylini denemenizi tavsiye ederim. Mekan hem bahçesi hem de kapalı mekanıyla hizmet veriyor.

Mr.B Coctail Bar
Abay Kunanbay Caddesi No:8-A Kavaklıdere Ankara
Tel: 0312 427 27 07

mrb-coctail-bar-ankara-jar-of-happiness