Köşebaşı Nenehatun Kapandı

Köşebaşı Restoran Kuleli Sokak’ta hizmet veren binasını geçtiğimiz sene ani bir kararla Nenehatun Caddesi’ne taşımış, Kuleli Sokak’ta ki mekan boş kalmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Köşebaşı Restoran’ın bulunduğu mekana Kumsal Lokantası brandası asıldı ve 24 Temmmuz’dan itibaren birlikteyiz mesajı verildi. Nenehatun’daki mekan 24 Temmuz 2015’den itibaren Kumsal Lokantası olarak hizmet verecek.

Diğer yandan Köşebaşı Ankara’da Köşebaşı’nın resmi web sitesindeki şubeler kısmından çıkarılmış durumda büyük ihtimal ile Köşebaşı Ankara’ya şimdilik veda etti.

PAYLAŞ
Önceki HaberFilistin’e Develi Kebap Geliyor
Sonraki HaberMr.B Cocktail Bar
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.